Carre 13 inç Jant Modelleri

0 973

Üzerinde plastik kapaklar ile satılmakta olan çelik jantlara göre daha hafif olan alüminyum alaşımlı jantlar, performans ve yakıt tüketimi anlamında daha avantaj sağlarken, daha hafif olması direksiyon hakimiyetini ve araç dengesini arttırmaktadır.

Ülkemizde ise 13 inç jant birçok araçta kullanılmaktadır. Araçların model ve üretim yıllarına göre 4×98, 4×100, 4×108 ve 4×114,3 ölçülerinde yer alan jantların birçok model ve renk seçenekleri jant üreticileri tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Carre Jant olarak müşterilerimize sunduğumuz 13 inç jantlar ile uyumlu modellerimizi bu yazımızda sizler için bir araya getirdik. En son teknoloji ve kalite standartlarında 30 u aşkın üretim sürecinden geçirerek son şeklini verdiğimiz jantlarımız galerimizde bulabilirsiniz.

Jant modellerinin renk çeşitlerini, ET ve pcd ölçülerini gösellerimizde yer almaktadır. Aynı zamanda özel olarak hazırlamış olduğumuz konfigüratör sayfamız ile araç üzerinde online olarak jant modellerimizi deneyebilirsiniz.

Tüm 13 inç jat modellerimizi alt tarafta yer alan sayfa numaralarını ziyaret ederek görüntüleyebilirsiniz.

13 inç jant fiyatları için web sitemizin bayiler sayfasını ziyaret ederek Satış ve Pazarlama ofisimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Carre 13 inç Jant Modelleri: Star – 313

13 inc jant modelleri