2016 Jant Modelleri

1.175

Hafif alaşımlı alüminyum jantlar kapaklı çelik jantlara göre araca daha fazla performans, yakıt tasarrufu, yol tutuşu ve güvenli sürüş avantajları sağlamaktadır. Plastik kapaklı çelik sac jantlar renk ve model bakımından çok fazla seçenek sunmadıklarından otomobil tutukunları tarafından artık tercih edilmiyor.  Türkiye’nin lider jant üreticisi olan Carre Wheels tarafından görücüye çıkarılan 2016 jant modelleri bu yılda otomobil tutkunlarının beğenisi kazanıyor.

Carre Wheels’in yakın zamanda yenilenecek websitesinde yer vereceği yeni modellerde büyük ebatlı jantların daha fazla yer alması dikkatleri çekiyor. Türkiye ortalaması 14 ve 15 inç olan jant ölçüleri artık 16, 17 ve 18 inç ebatlarına yükselmeye başladı gözlemleniyor. Aynı zamanda 2016 yılı başında en yeni ve seçkin modellerin bir araya getirildiği Jantilmen konsepti ile jant ve erkek modası bir araya getirildi.

Toplamda 40’tan fazla jant modelinin yer aldığı Carre Wheels 2016 jant modelleri kataloğunu online olarak inceleyebilir ve teknik ölçüleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer sahip olduğunuz aracınızın jant ölçüleri ve teknik bilgileri hakkında bilgi sahibi değilseniz Güncel Jant Aplikasyon Listesi yazımıza göz atabilirsiniz.

2015 En Beğenilen Jantları

2015 yılında Carre müşterilerinin en beğendiği jant modelleri arasında Matrix, Galland, Phoenix, Tempest ve Astro modelleri oldu. Bu modeller hem yurt içi hemde yurt dışı piyasasında çok sayıda satış rakamı gerçekleştirdi.

2016-jant-modelleri

2016 Jant Modelleri

2016 yılına Tiger, Galaxy, Venüs ve Leo gibi yeni modeller ile giriş yapan Carre Wheels, Phoenix ve Matrix gibi popüler modellerine 18 ve 19 inç ölçülerine uyarlayarak ticari araçlara da hitap etmeye başladı. Kendi bünyesinde barındırdığı tasarım ekibi ile 2016 ortalarında onlarca yeni modele yer verecek Carre Wheels Türkiye’de aynı zamanda 20, 21 ve 22 inç ölçülerinde jant üretimi yapabilen ilk ve tek firma olma özelliğini taşıyor.

2016-jant-modelleri

Tavsiye Edeceğimiz Diğer Yazılarımız:

Carre Wheels Bilgi; “Carre Wheels”, Kare Metal Form Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tescilli markasıdır. Kare Metal, Technocast Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (www.technocast.com.tr ) grup şirketidir. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 13500 m2 arazi üzerine kurulu olup; 9500 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.