27 Haziran 2015 Src Sınav Sonuçları

0 1.057

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı  tarafından düzenlenen 27 Haziran 2015 Cumartesi günü Türkiye genelinde binlerce şoförün katıldığı ve sadece İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Trabzon, Antalya, Şanlıurfa, Samsun ve Sivas’ta düzenlenen Mesleki Yeterlilik Sınavı (Src Sınavı)  sonuçları nihayet açıklandı.

27 Haziran 2015 Src Sınav Sonuçları

Sınava giren adaylar E-Devlet kapısı (https://www.turkiye.gov.tr) içerisinde yer alan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bölümüne giriş yaparak Mesleki Yeterlilik İşlemleri (SRC/ODY/ÜDY) menüsü altında yer alan Sınav Sonuç Sorgulama bölümünden 27 Haziran 2015 tarihini seçerek sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

src-sinav-sonuclari

E-Devlet şifresi olmayan adaylar sonuçlarını src kursu gördüğü eğitim merkezlerine ulaşarak öğrenebilirler. Sınavda başarılı olan adayların Src belgeleri yaklaşık 1 ay içerisinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından src eğitim merkezlerine toplu halde gönderilmektedir. Belgeleri teslim alan eğitim merkezi adaylara telefonla ulaşarak teslimini sağlamaktadır.