+90 3B Dijital Fabrika

0 1.104

2005’te kurulan +90 3B Dijital Fabrika, Türk sanayisi ve tasarımcılarını 3 boyutlu baskı ile tanıştırmış ve kısa sürede dijital imalat sektörünün lideri konumuna ulaştırmıştır. Zengin teknolojisini mühendislik bilgisi ve tecrübesi ile birleştiren +90 3B Dijital Fabrika, kısa zamanda ve uygun maliyetle müşterilerinden tam not almaktadır. Prototip üretimi ve ön seri üretim hizmetlerinin yanı sıra farklı hızlı kalıplama tekniklerini de kullanarak acil parça servisi vermektedir.

Tecrübeli kadrosu ile hizmet veren +90 3B Dijital Fabrika’daki mühendisler sektöre yönelik üretim çözümleri sunmaktadır. Kişiye ve uygulamaya özel tasarım ve üretim talepleri artarak devam etmektedir ve bu ihtiyaca katmanlı üretim teknolojileri çözüm oluşturacaktır. Türkiye’nin ilk ve tek 3B Dijital Fabrikası http://www.arti90.com web sitesinde müşterilerine kaliteli ve güvenli bir şekilde 7/24 hizmet sunmaktadır. Konsept modeller, fonksiyonel prototip, son kullanım ürünleri ve üretime yardımcı ekipman ihtiyaçları için 1’ den 1000’ e kadar acil parça üretimi gerçekleştirmektedir.

fiat-arka-aydinlatma

Müşterilerinin acil parça ihtiyaçlarını kısa zaman içerisinde, kaliteli bir şekilde ve doğru teknolojileri kullanarak ya da yeni teknolojiler yaratarak karşılamaktadır. Profesyonel 3D Yazıcılar ile üretilen parçalar, +90 3B Dijital Fabrika’nın proje danışmanları tarafından müşterilerin taleplerine ve parçalarda istenilen özelliklere göre öncelikle farklı üretim aşamalarından en uygun olanı belirlenerek üretilmektedir. Genel olarak Katmanlı Üretim Teknolojileri olarak adlandırılan FDM, Polyjet, SLS, DMLS, SLA ve Voxeljet gibi teknolojilerin yanı sıra Silikon Hızlı Kaplama yöntemi de +90 3B Dijital Fabrika’nın sunduğu çözümler arasında yer almaktadır.

Kullanılan teknoloji kadar kullanılan malzemelerde büyük önem taşımaktadır. Parçaların özellikleri; şeffaf, esnek, metal olmasının yanı sıra fiziksel ve mekanik özelliklere de sahip olmalıdır. Teknolojilerin sağladığı avantajlar, +90 3B Dijital Fabrika’nın mühendislik bilgisi ve tecrübesi ile birleşince 10 yılı aşkın süredir devam eden yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmış olmaktadır.

mercedes-orta-konsol

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olan +90 3B Dijital Fabrika, kaliteli ve nitelikli ürün sunarak müşteri memnuniyetini en üst noktalara taşıyarak sektörün öncüsü olmuştur. Fonksiyonel ve estetik parçalar üreten +90 3B Dijital Fabrika, su ve ısıya dayanıklılık, renk, alev almazlık gibi özellikler haricinde çoğu zaman görselliğe de önem vermektedir. Özellikle müşterilere yapılan ön hazırlığın sunumu aşamasında kullanılan maketlerin kalitesine önem verilmektedir. Çünkü müşterilere bu şekilde parçanın kalitesi anlatılabilmektedir. Zımpara, epoksi ya da krom kaplama, boya gibi farklı birçok işlemden geçen prototipler, gerçek parçaların üretim aşamasında daha çeşitli üretim aşamalarından geçmektedir.

eczacibasi

Müşterilerine hizmeti oldukça güvenilir ve kaliteli bir şekilde veren +90 3B Dijital Fabrika’nın amacını, etkinliğini sürekli artırarak, çalışanlar arasında iletişim ve uyumu önemseyerek, sürekli gelişen bir organizasyon olarak, iş sağlığını önceliklerinin arasında tutarak, tüm çalışanlarının takım ruhunu benimseyip işbirliği içinde çalışmasını sağlayarak gerçekleştirmektedir. +90 3B Dijital Fabrika, yıllardır sunduğu yüksek müşteri memnuniyetini sahip olduğu profesyonel değerlere borçludur. +90 3B Dijital Fabrika www.arti90.com sayesinde herkesin profesyonel bir yazıcıya sahip olmadan bu yeni nesil teknolojiden faydalanmasını sağlamaktadır. Üstelik bu www.arti90.com web sitesinden Online Teklif sayfasına ulaşılarak yapılabilmektedir. Tasarımlar, tasarımcıların onayı alınarak gizlilik ilkesine bağlı kalınarak fiyatlandırılmaktadır. Tasarımcının onayının ardından parçalar üretimleri tamamlandıktan sonra kargo ile müşteriye ulaştırılır. +90 3B Dijital Fabrika, işlemleri hızlandırarak üreticinin ve tüketicinin karşılıklı olarak işi pratikleştirir. Büyük ya da küçük işletmelerden üniversitelere kadar her alanda kullanılan teknoloji aratarak gelişen bir hızla devam etmektedir. Tecrübeli mühendis ve tasarımcı kadrosu ile bu yeni teknolojiye ulaşmanın yolu +90 3B Dijital Fabrika’da bulunmaktadır.