Buğra Akpınar’ın Yeni Kanalı The Makina Yayına Girdi

3 1.189

Çekimlerini ve kurgusunu kendisinin yaptığı otomobil videoları ile izleyicilerin beğenisini toplayan Buğra Akpınar yeni kanalı The Makina ile Youtube üzerinde yayına başladı.

21 Temmuz’da açılan The Makina çok kısa bir zamanda 32 bin abone ve 500 bin izlenme sayısına ulaşarak büyümesini hızlı bir şekilde devam ettiriyor. 2007 yılında bu işe başlayan Buğra Akpınar daha öncede birçok başarılı projeye imza attı. Son olarak otopark.com’da genel koordinatör olarak görev alıyordu. Çekimlerini ve kurgusunu kendisinin gerçekleştirdiği The Makina videolarına eklediği müzikler ile film sahnelerini aratmayan sahneler ortaya koyarak izlemeyi daha zevkli hale getirmeyi başarıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı V-LOG’da Türkiye’de nadir görülen spor otomobillerden birisi olan Lamborghini Huracan‘a yer verdi. 2014 model ve sıfır km’de olan bu aracı yakından inceleyen Buğra ve arkadaşları otomobilin iç ve dış hatları ile ilgili bir çok detayı izleyicileri ile paylaşıyor.

Her hafta eklenen bir birinden özel videoları kaçırmamak adına otomobil tutkunlarını kanala abone olmalarını ve diğer sosyal ağlardan takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

The Makina Youtube