Carre Jantları Online Satın Alabileceğiniz E-Ticaret Siteleri

1 1.255

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de online alışveriş büyük artış sağladı. Fiyat karşılaştırma, daha fazla çeşit ve özel kampanyalar sunan e-ticaret sitelerine her geçen gün ilgi artıyor.

Ağırıklı olarak bayi kanalı üzerinden satışlarını gerçekleştirdiğimiz jantlarımız zaman zaman Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret siteleri ve bayilerimizin açmış oldukları sanal dükkanlar üzerinden satışlarını gerçekleştirmektedir.

Çalışma saatleri yada bulunduğu bölgedeki bayilerimize uzak olan müşterilerimizin jant almasını kolaylaştırabilmek adına Carre Jantlarını online satın alabileceğiniz güvenilir e-ticaret sitelerini biraraya getirdik.

NOT: Bu e-ticaret siteleri Carre Wheels’in resmi satış kanalları değildir. Sadece müşterilerimize bilgi amaçlı sunulmuştur. Siteler üzerinde yer alan fiyatlar ilgili sitelerin yada bayilerin insiyatifine göre farklılık gösterebilmektedir.

carre-jant-al

n11.com – Alışverişin uğurlu adresi olarak bilinen ve Doğuş Planet tarafından 2012 yılında kurulan n11.com e-ticaret sitesi küçük ve orta ölçekli dükkan sahiplerini online ortamda müşterileri ile buluşturan bir girişimdir. Online satış ve e-ticaret işini en az maliyet ile güvenilir ve kolay bir şekilde sunan n11.com üzerinde bayilerimizin açtıkları sanal dükkanlarda jantlarımıza ulaşabilirsiniz. Carre markalı jantlara n11.com üzerinden ulaşmak aşağıdaki adrese tıklayabilirsiniz.

Carre Jant Al – N11

——————————————

carre-jant-al

Sahibinden.com – 2000 yılında kurulan ve Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret siteleri arasında ilk sırada yer alan sahibinden.com satıcı ile alıcıyı online ortamda buluşturmayı kolaylaştıran bir girişim. Aylık ortalama 30 milyon tekil ziyaretçiye ulaşan site üzerinde bayilerimiz tarafından açılan sanal mağazalar üzerinden Carre markalı jantlarımıza aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Carre Jant Al – Sahibinden.com

——————————————

carre-jant-al

Kliksa.com – Sabancı Holding iştiraki olan ve 2012 yılında kurulan Kliksa.com 250 bin adetin üzerinde ürün çeşidini müşterilerine online ortamda sunan güvenilir bir e-ticaret sitesidir. Tanıttığımız ilk 2 siteden farklı olarak satışı kendi üzerinden gerçekleştiren kliksa.com’da herhangi bir sanal bayilik sistemi bulunmuyor. Satın aldığınız jantlarınız Sabancı güvencesi ile teslim ediliyor. Kliksa.com üzerinde Carre markalı jantlarımıza aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Carre Jant Al – Kliksa.com

——————————————

carre-jant-al

Jant Portal (jant-al.com) – Bayi satış ortağımız olan Hitaş Otomotiv tarafından online satış için kurulan Jant Portal sitesi üzerinden Carre markalı jantlarımızı satın alabilirsiniz.

Carre Jant Al – Jant Portal

——————————————

carre-jant-al

oto724.com – Kurulduğu günden bu yana otomotiv sektörüne hizmet veren Samsun merkezli Serdar Otomotiv tarafından kurulan oto724.com websitesi üzerinden tüm Carre markalı jantları bulabilir

Carre Jant Al – oto724.com

——————————————

carre-jant-al

Lastik Jant Dünyası – Jant alırken aynı zamanda lastik seçiminide yapabileceğiniz bir e-ticaret sitesi olan Lastik Jant Dünyası ile tüm Carre Jant modellerine online olarak ulaşabilirsiniz.

Carre Jant Al – Lastik Jant Dünyası