Carre Jant Fiyatları

1 1.383

Jantlar bir otomobilin dış görünüşünde en çok dikkat çeken parçalardan birisidir. Otomobil sahipleri sahip oldukları araçların jantlarını kişisel zevklerine göre seçebilir ve kolayca uygulayabilir. Yıldız, ofsetli, 5 kollu veya özel yapım çeşitli jantların yanı sıra farklı renk seçenekleriyle her zevke uygun jantlara Carre güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Jant Renklerinin Anlamları / Jant Boyama

Carre Wheels 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadrosu ve en son teknoloji ile ürettiği jantlar kalitesi ve uygun fiyatlarıyla her zaman beğeni toplamaya devam ediyor. Yollarda sıkça görmeye alıştığımız Carre logolu jantlar yurtiçinde 150’den fazla bayi kanalı ile satılmakta, yurtdışında başta İngiltere, Belçika, Almanya, Tunus, Mısır olmak üzere 15’ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Carre Jant Fiyatları

Carre jantlarının satışları bayi kanalı ile gerçekleşmektedir. Online satış sitelerinde bulunan Carre markalı jantlar resmi bayilerimize ait satış kanallarıdır. Fiyat politikaları bayilerimize değişiklik gösterebilmektedir. Carre markaları jantlar hakkında ve bulunduğunuz bölgeye en yakın bayimizi öğrenmek için İletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve Satış Pazarlama ekibimizden detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Carre Jantları Online Satın Alabileceğiniz E-Ticaret Siteleri

Carre Wheels Bilgi; “Carre Wheels”, Kare Metal Form Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tescilli markasıdır. Kare Metal, Technocast Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (www.technocast.com.tr ) grup şirketidir. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 13500 m2 arazi üzerine kurulu olup; 9500 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.