Carre Jant Seçimi 4 Adımda Nasıl Yapılır

3 1.577

Bir otomobilde ilk ve en çok göze çarpan aksesuarların başında jantlar gelir. Alüminyum alaşımlı jantlar model ve renk çeşitliliği bakımından daha fazla seçenek sunduğundan kişinin zevkinide aracına yansıtma fırsatı sağlar. Carre Jant olarak yenilediğimiz web sitemizde müşterilerimize aradığı jant modelini daha hızlı sunabilmek adına birçok yenilikler sağladık. Mobil ve tabletler ile uyumlu çalışan web sitemizde tüm modellerimiz için hazırlanan özel sayfalar ile modellerimizi yakından inceleyerek teknik bilgileri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hazırladığımız yeni sitemiz ile jant seçimini artık 4 adımda gerçekleştirerek sahip olmanız mümkün hale getirildi. Bunun için yapmanız gerek adımları ekran görüntüleri ile aşağıda sıraladık.

1. Adım: Jant Ölçüsü Seçimi

carre.com.tr/urunler-carre adresinde yer alan sayfamızdan aradığınız jant ölçüsüne uyumlu modellerimizi üst kısımda yer alan bölümden ölçüye uygun filtreleyerek ürüne git kısmından seçmiş olduğunuz modelin sayfasına giriş yapınız.

jant-secimi-1

2. Adım: Model ve Renk Seçimi

Ürün sayfasında modelin yer alan renklerini ve görsellerini yakından görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu sayfadan modelin çapı, et ve pcd ölçülerini bulabilirsiniz.

jant-secimi-2

3. Adım: Uygulama Listesinden Uyumlu Araç Modellerini Görüntüleme

Seçmiş olduğunuz jant modelinin hangi araçlar ile uyumlu olduğunu görmek için sağ tarafta yer alan Uygulama Listesi bölümünden excel formatında hazırlanmış dosyaları indirerek araç marka ve modelinizi arayın. Burada aracınızın bilgileri yer alıyorsa janta sahip olabilirsiniz.

jant-secimi-3

jant-secimi-4

4. Adım: Sipariş Verme

Seçmiş olduğunuz jant modeli aracınız ile uyumlu ise http://carre.com.tr/bayilerimiz adresinde yer alan sayfamızdan satış ve pazarlama ekibimize ulaşarak bulunduğunuz bölgeye en yakın bayilerimizin bilgilerini öğrenerek bayilerimiz üzerinden janta sahip olabilirsiniz.

jant-secimi-5

Ayrıca bakınız; Carre Jant

Bazı bayilerimiz n11 ve sahibinden.com gibi siteler üzerinden yada kendi bünyelerinde hazırlamış oldukları e-ticaret siteleri üzerinden de Türkiye geneline satış yapabilmektedir. Bu sitelere Carre Jantları Online Satın Alabileceğiniz E-Ticaret Siteleri başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.