Carre Wheels 2016 Jant Modelleri Tanıtıldı

0 1.165

Türkiye’nin lider jant üreticisi Carre Wheels‘in 2016 jant modelleri satışa sunuldu. 6 yeni model ile birlikte ürün sayısını 43’e çıkaran Carre Wheels Türkiye’de ilk defa 20 ve 21 inç jant üretimini gerçekleştirmenin ardından 22 ve 23 inç jant modellerinin hazırlıklarını tamamladı. Venüs, Aero, Bosphorus, Antwerp, Saturn ve Zurich isimlerinden oluşan yeni modeller farklı ölçü ve renk seçenekleriyle beraber yetkili bayilerinde satışa sunulmaya başlıyor.

Daha çok İngiltere ve Almayan gibi ülkelerden gelen yoğun talepler sonrasında 20 ve 23 inç ölçüleri arasında jant üretimini Çerkezköy’deki fabrikasında gerçekleştirerek bir ilke imza atan Carre Jant, aralarında Nissan, Range Rover ve Lamborghini gibi otomobil markalarının yer aldığı araçlara özel tasarım jant üretimi sağlıyor. Yıllık 500 bin jant üretim kapasitesine sahip üretim tesisinde özel tasarım ile birlikte araştırma ve geliştime işlemlerine ağırlık veren Carre önümüzdeki dönemlere birçok yeni model ve farklı ölçülerin hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Kendi tasarım ve üretimlerinin yanı sıra İngiltere’nin lider jant markası Wolfrace ile 2014 yılından bu yana yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde Eurosport serisini Çerkezköy üretim tesislerinde üretmektedir.

Her yıl Türkiye ve Avrupa’da düzenlenen otomobil fuarlarına katılım sağlayan Carre son olarak 24-27 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Essen şehrinde gerçekleşecek otomotiv ve yan sanayii fuarında en yeni 2016 jant modelleri ile ziyaretçilerinin karşısına çıkacak.

Son olarak geçtiğimiz günlerde web sitesini baştan aşağıya yenilen Carre Jant artık akıllı telefon ve tabletler üzerinde ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebiliyor. Hem kendi ürünleri hemde Wolfrace ürünleri için hazırladığı özel sayfalarda yer alan uygulama listeleri ile uyumlu araçları bulmayı kolaylaştırıyor. Ayrıntılar için yenilenen web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2016-jant-modelleri

2016 Jant Modelleri