Carre Wheels 10-13 Nisan Automechanika İstanbul’da!

0 670

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul 10-13 Nisan 2014’de TÜYAP Fuar, Kongre ve Sergi Merkezi gerçekleşecek!

Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getiren fuar, Avrupa’nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliği olma özelliğini taşımaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye, Avrupa ve çevre ülkelerden 1.000’den fazla otomotiv firması 25.000 m² net alanda ürünlerini ve hizmetlerini sergileyecekler.

Alüminyum jant sektörünün lider markası Carre Wheels, son teknoloji ile üretilen yeni jant modellerini ilk kez Automechanika İstanbul fuarında sergileyecek.  TÜYAP Fuar, Kongre ve Sergi Merkezinde gerçekleşecek olan fuarda Salon 8, H130 no‘lu standımızda sizleri bekliyor olacağız.

Fuara katılım, ulaşım ve detaylı bilgi için Automechanika İstanbul websitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Automechanika Hakkında

Automechanika markası orijinal otomotiv ekipmanları üretimi ve satış sonrası sektörü alanınında dünya çapında başarılı fuarlar anlamına gelir.

Avrupa’da, Asya’da ya da Amerika’da olsun, Automechanika uluslararası otomotiv profesyonellerine ideal ticaret ve bilgi platformu sunabilmeyi amaçlar.

Messe Frankfurt’un fuar organizasyonu ve dinamik pazarlara yönelik uluslararası uzmanlığı her Automechanika Fuar’nın temelini teşkil eder. En önemli hedefimiz katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize tüm etkinliklerimizde eşit bir kalite standardı sunmaktır.