En iyi Jant Markaları Hangileri ?

2 8.057

Jant bir otomobilde ilk göze çarpan  aksesuar olarak tanımlanabilir. Eski nesil sac jantların yerini almaya başlayan hafif alaşımlı alimünyum jantlar özelleştirebilir model ve renk seçenekleri ile otomobil tutkunlarına çok fazla çeşit sunuyor. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde artan araç kullanımı jant markalarının da artışına katkı sağladı. Bizimde içinde bulunduğumuz jant sektörünün dünya çapında popüler hale gelmiş bir çok markası mevcut. Bu yazımızda modifiye tutkunlarının oldukça yakından takip ettiği ve ilgili duydukları en iyi jant markaları bir araya geldi.

En iyi jant markaları

1- Carre Wheels

13-23 inç çap ölçüleri arasında ürettiğimiz modellerimiz ile Türkiye’nin önde gelen jant markaları arasında yer alıyoruz. Carre Wheels olarak 20 yılı aşkın deneyime sahip kadromuz ile son teknolojide üretimlerimiz gerçekleşmekte. Aynı zaman tüm araştırma geliştirme, ürün tasarımı, ürün simülasyonu ve üretim aşamaları firmamız bünyesinde yapılmaktadır. 30’u aşkın modelimiz ve 16 renk seçeneğimiz ile otomobil tutkunlarına yüzlerce model çeşitliliği sunmaktayız. Carre jant modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Carre Jant Modelleri
Carre Jant Modelleri

2- Wolfrace

İngiltre’nin en popüler jant markalarından ve aynı zamanda bizim iş ortağımız olan Wolfrace markasını listemizin ikinci sırasına alıyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz Eurosport serisi ile 17-20 inç çap ölçülerinde yaklaşık 10 model sunmaktayız.

Wolfrace Jant
Wolfrace Jant

3- Vossen

Dünyanın önde gelen lüks otomobillerine özel jantlar üreten Vossen fiyat bakımında ülkemizde oldukça yüksek rakamlara satılmaktadır. Bu yüzden markanın replika jantlarından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Vossen Jant

4- Oz Racing

Ferrari, Lamborghini, Maserati, Aston Martin, Lotus ve McLaren gibi lüks otomobillere jant üretimi yapan Oz markası aynı zamanda 30 yılı aşkın süredir de Formula 1 araçlarına jant üretimi yapmaktadır. Formula 1’den edindiği deneyimi ve kaliteyi otomobillere uyarlayan marka dünya genelinde en çok tercih edilen jant markaları arasında yer alıyor.

Oz Racing Jant

5- Bbs

Bbs söz konusu olduğunda akla ilk gelen görselde yer alan ofsetli modeli oluyor. 40 yılı aşkındır piyasada olan Alman meşeili Bbs’i ülkemiz yollarında sıkça görmek mümkündür.

Bbs Jant
Bbs Jant

6- Hre

Hre Wheels
Hre Jant

7- Enkei

Enkei Wheels
Enkei Jant

8- Work

Work Jant
Work Jant

9- Forgeline

Forgeline Jant
Forgeline Jant

10- Vorsteiner

Vorsteiner Jant
Vorsteiner Jant