İstanbul Autoshow 2017 Başlıyor

0 725

 

istanbul autoshow 2017

21 Nisan -30 Nisan 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de gerçekleşecek olan İstanbul Autoshow 2017 dünyanın önde gelen otomobil markalarını müşterileriyle aynı çatı altında buluşturacak ve son model araçları ile göz kamaştıracak.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlene İstanbul Autoshow 2017, 10 gün boyunca otomobil severlerin ziyaretine açık olacak. Geçtiğimiz yıllara göre marka bazında katılımın az olacağı fuara, Alfa Romeo, Aston Martin, Dacia, DFSK, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Lexus, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Smart, Ssangyong ve Toyota gibi markalar en yeni modelleri ile katılıyor.

19 markanın katılacağı İstanbul Autoshow 2017’ye daha önceki yıllarda katılım sağlayan ama bu yıl katılmayacağını duyuran 15 markanın olması otomobil severleri oldukça üzdü. Bu markalar Bugatti, Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Bentley, Lamborghini, Citroen, DS, Subaru, Infiniti, Kia, Suzuki, Mazda. Zira 2016 yılında gerçekleşmeyen fuara 2015 yılında 37 marka 500 modeli ile katılım sağlamıştı.

Bu yıl “Geleceğe Yakından Bakın” sloganıyla gerçekleştirilen fuarda bilet fiyatları hafta içi 10 TL, hafta sonu 20 TL olarak belirlendi.

Son model yeni arabaların yanı sıra Salon 10’da sergilenecek klasik otomobiller ile geçmişe yolculuk yaparak şimdikilerin ataları sayılan arabaları ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda 8 nolu salonda yer alan aksesuar store’da bir birinde değerli hediyelik eşyaları bulabilirsiniz.

Bizde hafta boyunca Facebook sayfamızdan İstanbul Auto Show 2017’ye dair görselleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.