Jant Renklerinin Anlamları / Jant Boyama

1 1.738

Carre Jant olarak ürettiğimiz modellerimizde her renkte araca ve zevke hitap edecek renklere yer vererek ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırıyoruz. Ürünlerimize göz attığınızda model kodu ve teknik değerlerinin yanında BD, SD, GD ve BFS gibi kısaltılmış renk terimler yer almaktadır. Jantlarımızda yer alan bu kısaltmaların nelerden oluştuğuna dair bilgilere bu yazımızda geniş yer vereceğiz.

BD : Black Diamond / Komple siyah boya ile boyanmış olan jantın, sadece kol yüzeylerinin parlatılmış halidir.

SD : Silver Diamond / Komple gümüş efektli ile boyanmış olan jantın, sadece kol yüzeylerinin parlatılmış halidir.

FS : Full Silver / Komple gümüş efektli boya ile boyanmış janttır.

GD : Gray Diamond / Komple gri boya ile boyanmış olan jantın, sadece kol yüzeylerinin parlatılmış halidir.

BDLP : Black Diamond Lip Polished / Komple siyah ile boyanmış olan jantın, sadece kol ve çemberinin parlatılmış halidir.

BDLP-RL :  Black Diamond Lip Polished – Red Line / Komple siyah boya ile boyanmış olan jantın, sadece kol ile çemberin ortasına ince bir hat ile kırmızı boyanmış halidir.

BDLP-BL : Black Diamond Lip Polished – Black Line / Komple siyah boya ile boyanmış olan jantın, sadece kol ile çemberin ortasına ince bir hat ile siyah boyanmış halidir.

SDLP : Silver Diamond Lip Polished / Komple gümüş efektli ile boyanmış olan jantın, sadece kol ve çemberinin parlatılmış halidir.

BLP : Black Lip Polished / Komple siyah ile boyanmış olan jantın, sadece çemberinin parlatılmış halidir.

BLP-RL : Black Lip Polished /Red Line / Komple siyah ile boyanmış olan jantın, sadece çemberinin parlatılmış ve çemberin ortasına ince bir hat ile kırmızı boyanmış halidir.

BLP-BL : Black Lip Polished /Black Line / Komple siyah ile boyanmış olan jantın, sadece çemberinin parlatılmış ve çemberin ortasına ince bir hat ile siyah boyanmış halidir.

BFS : Black Full Silver / Komple siyah boya ile boyanmış olan jantın üzerine gümüş efektli boya uygulanmış halidir.