Jant Deneme Nasıl Yapılır ?

0 1.962

Bu yazımızda jant deneme nasıl yapılır konusunda bilgiler aktaracağız. Otomobil üreticileri aracın motor hacmi, ağırlık ve büyüklüklerine göre farklı ölçülerde jant tercihleri yapmaktadırlar. 13 inç ölçüsünden başlayıp 21 inç ölçüsüne kadar değişen jantlar kendi içerisinde de offset, bijon sayısı ve bijon aralıklarına göre de farklılıklar göstermektedir.

Jant üreticileri yüksek üretim maliyetleri nedeniyle her modelini tüm ölçülere uyarlayamaz. Müşterilerinden özel tercihler gelmediği sürece belirlenen modeller için belirlenen ölçülerde üretimler yapılır. Bu sebeble aracınız için beğendiğiniz bir jant modelinin uyumlu ölçülerde olup olmadığı çok iyi kontrol edilmeli.

Online Jant Deneme Nasıl Yapılır ?

Carre Wheels tarafından özel olarak hazırlanan jant deneme sayfası aracınıza en uygun ve doğru jantı seçmeyi çok kolay hale getiriyor. Sadece aracınızın modeli ve jant ölçüsünü belirterek önerilen jantlara hızlı bir şekilde ulaşmanız sağlanıyor.

jant deneme nasıl yapılır

Carre Jant‘ın hazırlamış olduğu jant deneme sitesi kısa zamanda popüler hale gelerek araç üzerinde jant deneme ve seçme fırsatını araç sahiplerine sunarak doğru jant saçimi yapmalarına fırsat sağlamış oldu.

Ayrıntılar için carre.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Carre Jantları Online Satın Alabileceğiniz E-Ticaret Siteleri

Carre Wheels Bilgi; “Carre Wheels”, Kare Metal Form Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tescilli markasıdır. Kare Metal, Technocast Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (www.technocast.com.tr ) grup şirketidir. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 13500 m2 arazi üzerine kurulu olup; 9500 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.