Jant Deneme Rehberi – Online Jant Deneme

1 18.689

Araba tutkunlarının vaz geçilmez aksesuarlarından birisi olan alüminyum jantlar bijon sayısı, bijon aralığı ve göbek çapı gibi ölçülerde araba modellerine göre farklılıklar göstermektedir. Jant deneme yapmadan önce sahip olduğunuz aracın uyumlu olduğu jant ölçülerini bilmek gerekir. Bir çok araç sahibi aracının jant ölçüleri bilmez yada sadece çapını yani kaç inç olduğunu bilir. Jant çapının yanında kaç bijon ve bijonların aralık ölçülerini de bilmek gerekir. Genel olarak jantlar 4 yada 5 bijondan oluşur. Bijon aralıkları ise 4 bijon için 4×98, 4×100, 4×108 gibi değişkenlik gösterir.

Jant üreticileri bazı modellerini her ölçüye uyumlu üretmemektedir. Bu sebeble aracınıza uyumlu jant modelini seçmek önemlidir. Türkiye’nin lider jant üreticisi Carre Jant, hazırlamış olduğu ve araç sahiplerinin doğru ölçülerde jant seçimini yapmasını kolaylaştıracak jant konfigüratör uygulaması ile 100’den fazla araç modelini bir araya getirdi.

Güncelleme: Yenilenen web sitemizde jant deneme sayfamız kaldırılmıştır. Bunun yerine modellerimiz için hazırladığımız özel sayfalarda yer alan uygulma listelerinden araç marka ve modelinizi bularak uyumlu teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Kullanımı çok basit olan konfigüratör sayfasında ilk olarak araç modelini ve sonrasında istediğiniz jant ölçüsünü seçmeniz yetetli oluyor. Uygulama araç ve jant ölçüsüne uyumlu jant modellerini karşınıza çıkararak hızlı bir şekilde araç üzerinde jant deneme sağlıyor. Aynı zamanda seçmiş olduğunuz jant modelinin ürün kodu, uyumlu bijon sayısı ve bijon aralığı gibi ölçü bilgileri getirilmektedir.

Neden Carre Jant ?

Jant Deneme sayfası nasıl kullanılır ?

  • jant deneme için carre.com.tr websitesine giriş yaptığınızda alt menüde yer alan Konfigüratör sayfasına geliniz.
  • İlk olarak jant ölçüsünü seçin
  • İstediğiniz araç modelini seçin
  • Seçmiş olduğunuz araç ile uyumlu jant modelleri üst bölümde listelenir
  • Gelen jantları seçtiğinizde aracın üzerinde otomatik yerleşmektedir
  • Seçtiğiniz jantın model kodu, boyutu, et ve pcd ölçüleri yer alır
  • Bu bilgiler doğrultusunda yetkili Carre Jant bayilerine giderek jantınızı satın alabilirsiniz

Ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret edebilir yada online jant kataloguna göz atabilirsiniz.

jant-deneme

Carre Wheels Bilgi; “Carre Wheels”, Kare Metal Form Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tescilli markasıdır. Kare Metal, Technocast Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (www.technocast.com.tr ) grup şirketidir. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 13500 m2 arazi üzerine kurulu olup; 9500 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.