Neden Carre Jant ?

0 1.133
  • Yerli üretim
  • 20 yılı aşkın deneyime sahip kadro
  • E.T.R.T.O ve ISO 9001 standartlarında üretim
  • 13-23 inç arasında özel tasarım jant üretimi
  • Test laboratuvarı
  • Kalıp üretimi
  • Renk çeşitliliği
  • 3 yıl garanti
  • Satış öncesi ve sonrası destek

Yukarıda saydığımız özellikler Carre Jant‘ı öne çıkaran ve bizi pazarda yıllardır lider konuma getirmektedir. Kaliteli üretim, inovasyon ve başarı bizim için vazgeçilmezdir. Üretimimizi de bu doğrultuda gerçekleştirerek hedeflerimize ulaşarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Belirttimiz bu özelliklerin detayları ise şu şekildedir;

Yerli üretim

Firmamız Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 13500 m2 arazi üzerine kurulu olup; 9500 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir. Ar-ge, üretim, kalite ve mühendislik çalışmaları yine kendi bünyemizde yapılarak yerli jant üretimi gerçekleştirmekteyiz.

20 yılı aşkın deneyime sahip kadro

Kare Metal, sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip kadrosunun profesyonel yaklaşımı ile her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek, kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden büyümeye devam etmektedir.

E.T.R.T.O ve ISO 9001 standartlarında üretim

Ürünlerimiz özel alaşımlı alüminyum ile operatör müdahalesini en aza indirgeyen, bilgisayar kontrollü ve alçak basınçlı döküm makinalarında uluslararası E.T.R.T.O (The European Tyre and Rim Technical Organization ) standartlarına göre üretilmektedir ve aynı zamanda ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir.

13-23 inç arasında özel tasarım jant üretimi

Carre Jant, 13”-23” çap ölçülerinde özel tasarım olarak üretmektedir. Tüm araştırma geliştirme, ürün tasarımı, ürün simülasyonu ve üretim aşamaları yüksek teknoloji desteği ile firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Test laboratuvarı

30’u aşkın farklı imalat süreçleri sonucunda üretilen jantlarımız, en yüksek kalite standartlarındaki test laboratuvarımızda çeşitli testlerden geçtikten sonra müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıntı bilgi için Kalite Yönetimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kalıp üretimi

Jant üretiminde kalıp kalitesi çok önemlidir. Ürünün dayanıklılığı ve kalitesine direkt etkisi vardir. Yetkin ve tecrübeli ekibimiz ve makine parkımız sayesinde, en yüksek kalitede kalıp üretimini tamamen bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Kalıp üretimi sırasında CAD- CAM yazılımları ile entegre CNC makinelerimiz kullanılmaktadır.

Renk çeşitliliği

10 farklı boya/kaplama çeşidine göre üretim yaptığımız boyahanemizde, en yüksek kaliteyi elde edebilmek adına özel havalandırma sistemli boya kabinleri kullanılmaktadır.

3 yıl garanti

Garanti süresi ve kullanım ömrü malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 3 yıl boyunca devam eder. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi altındadır. Bu süre zarfında almış olduğunz jantlarınızın faturası ve belgelerini saklamayı unutmayınız.

Satış öncesi ve sonrası destek

Satış öncesi ve sonrası bilgi ve destek almak, görüş, öneri ve şikayetlerini iletmek için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 (212) 876 80 05-06-07 nolu telefon numaralarında yada pazarlama[@]carre.com.tr adresinden satış ve pazarlama ekibimize ulaşabilir veya sosyal medya kanallarımızdan bize ulaşarak iletişeme geçebilirsiniz.