Otomobil Tutkusunun Çizimle Buluşması

1 1.036

Otomobiller birçok kişi için tutku haline gelmiştir. Bazen küçük modifiyeler otomobile ayrı bir hava katarken, bazen de büyük modifiyeler otomobili baştan aşağı yenileyebiliyor. Ama hepsinin ortak buluşma noktası yine otomobil tutkusu oluyor. Bu yazımızda otomobil tutkusunu çizimler ile kağıda döken Orhan Özvatan‘ı konuk ediyoruz.

Daha önce haberini yaptığımız Buğra Akpınar’ın The Makina projesine ait Facebook grubunda paylaştığı çizimler ile dikkatimiz çeken Orhan Özvatan öncesinde kara kalem ile çizdiği otomobillere boya kalemleri ile renk verdiğinde ortaya büyüleyici çalışmalar çıkarıyor. Tanışma amaçlı Bosphorus modelimize ait bir çalışma istediğimizde aşağıdaki gibi gerçeğe çok yakın profesyonel bir çizimi bizlere kısa zamanda sundu.

Boyama işlemlerini hızlandırılmış versiyonları ile Youtube kanalında takipçilerine paylaşan Orhan Özvatan, neredeyse her hafta bir video paylaşmaya özen gösteriyor. Şimdiye kadar ise kanalında 20’den fazla çizim videosu yayınlamış durumda. Hobi olarak yaptığı çizimlerin yanı sıra özel sipariş çizimler yaptırmak isterseniz kendisine sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.