Ayın Web Sitesi: Oto Kokpit

0 873

Otomobil tutkunlarının yakından takip ettiği güncel haberlere, incelemelere ve özel içeriklere yer veren ve bizimde yakından takip ettiğimiz siteleri her ay düzenli olarak sizlerle paylaşacağız. İlk olarak 2014 yılında otomobil blog yazarlığı konusunda 3 yıllık tecrübe sahibi olan Hasan Can Bozkurt tarafından kurulan Oto Kokpit bloguna yer veriyoruz.

“Kaliteli otomobil içerikleri” sloganı ile yayına başlayan oto kokpit otomobil markalarından gelen bilgileri harmanlayıp, kullanıcıların anlayacağı şekilde sadeleştirerek içerikler hazırlıyorlar. Özgün içerikleri sayesinde kısa zamanda otomobil tutkunlarına ulaşabilen blog aylık 100 binin üzerinde tekil ziyaretçi sayısını geride bıraktı.

Güncel otomobil haberleri ve incelemelerinin yanı sıra önümüzdeki yıllarda piyasaya çıkacak olan yeni otomobiller hakkında taze bilgiler geldikçe hızlı bir şekilde okuyucularına aktaran oto kokpit, modifiye tutkunlarına da unutmuş değil. Profesyonel ellerden çıkmış modifiyeli araçları detaylı fotoğraf ve videolar ile paylaşımlarını güncel tutuyor.

Blogun kurucusu Hasan Can Bozkurt otomobil incelemelerini mümkün olduğunca aracı bizzat kendi kullanımı ve bilgi deneyimleri sonucunda detaylı olarak hazırlaması ve fotoğraflaması bu araç hakkında bilgi sahibi olmak ve satın almak isteyenlere yardımcı oluyor.

Günün koşturmacasından bloglara zaman ayıramıyorsanız Facebook sayfasını takip ederek içeriklerden haberdar olabilirsiniz.