Otomobil Dünyasını Yakından Takip Edeceğiniz 5 Online Dergi

0 1.430

Gelişen teknoloji sayesinde gazete ve dergi okuma alışkanlıklarıda yavaş yavaş dijital ortama taşınmaya başladı. Taşınabilir bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile binlerce içeriğe çok kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılmaktadır. Geleneksel medyanın yavaş yavaş kağıttan ayrılarak tamamıyla dijtal platformlara geçiş yaptığı bugünlerde birçok dergide maliyetleri azaltmak ve internet ortamında hızlı birşekilde daha çok kullanıcıya ulaşmak için yayınlarını dijital ortamlarda hazırlama başladı.

Türkiye’nin lider jant üreticisi Carre Wheels olarak bu yazımızda otomobil tutkunlarının her düzenli ve ücretsiz olarak okuyabilecekleri 5 online otomobil dergisini bir araya topladık. Otomotiv sektöründen en son haberlere, güncel teknolojilere, yeni otomobillere ve testler hakkında bilgileri güncel olarak bu dergilerden takip edebilirsiniz.

Bir araya topladığımız bu dergileri web sitelerinden ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınızda dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz.

e-otodergi

2008 yılından bu yana 70’ten fazla sayıda hazırlanan Türkiye’nin ilk elektronik otomobil dergilerinden birisi olan e-otodergi aynı zamanda Emre Anamur ve Tarık Akagün tarafından kurulan Otomobil Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin yayın organlarından birisi olarak hizmet vermektedir. Online ortamda okumayı hızlandırmak için hazırlanan iPad ve iPhone uygulamaları sayesinde yeni sayıları hızlı bir şekilde cihazınıza yükleyerek okumaya başlayabilirsiniz.

Derginin içeriğinde ise Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde elde edilmiş ilk sürüş izlenimlerinin yanı sıra sürüş izlenimi, test ve karşılaştırmalar, söyleşiler ve özel konuları bulabilirsiniz.

Dergiyi iPad veya iPhone cihazlarınıza indirmek için iTunes mağazasını ziyaret edebilir yada e-otodergi.com adresinden ücretiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

e-otodergi

Diğer dergileri görüntülemek için ikinci sayfaya geçiş yapabilirsiniz.