Takip Edilesi 5 Instagram Hesabı

0 1.111

2010 yılında hizmete başlayan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram bugün dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri haline geldi. Facebook tarafından satın alınarak daha da büyüme gösteren sosyal ağ günümüzde 400 milyonun üzerinde aylık kullanıcıya erişti. Günlük 80 milyondan fazla fotoğrafın paylaşılırken, toplamda ise fotoğraf sayısı 40 milyarı geride bıraktı.

Takip Edilesi 5 Instagram Hesabı

Otomobil dünyasının en büyük markalarıda dev sosyal ağda yerlerini alarak araba tutkunlarına her gün onlarca harika içerikler paylaşıyor. Markaların yanı sıra piyasada her zaman göremeyeceğiniz pahalı ve göz alıcı arabaları burada görebilmek mümkün. Fotoğrafların dışında videoda paylaşılıyor olması izleme zevkini ikiye katlıyor.

Blogumuz takip eden araba tutkunları sosyal üzerinde birçok büyük markanın resmi hesaplarını zaten takip ediyor diye düşünerek bizim ilgimizi çeken 5 hesabı sizlerle paylaşacağız.

1 – @amazingcars247

3 milyon takipçisi olan hesabın sahibi Amerikalı bir üniversite öğrencisi ve aynı zamanda otomobil fotoğrafçısı olan Ryan Small. M85 Media adlı fotoğraf stüdyosunda çekilen veya Amerika sokaklarında gördükleri bir birinden pahalı ve göz alıcı otomobilleri takipçileriyle günlük olarak paylaşıyor.

instagram.com/amazingcars247 adresinden hesabı takip ederek otomobil tutkunuzu zirvede yaşayabilirsiniz.

amazingcars247

2 – @classiccars.turkey

Günümüzde pahalı ve güçlü arabaları sıkça görür olduk fakat asla yeri doldurulamayacak klasik otomobilleri unutmamak gerekir. Hala yıllara meydan okuyan ve ilk günkü gibi canlı ve güçlü duran bu otomobillerin tutkunları oldukça fazla olduğu söylenebilir. Classic Cars Turkey hesabı tarafından paylaşılan ve birçoğu ülkemizde olan bu otomobilleri yollarda da görmek hala mümkün.

instagram.com/classiccars.turkey adresinden hesabı takip ederek klasik otomobil tutkunuzu zirvede yaşabilirsiniz.

classiccarsturkey

3 – @arabaseverler

Pahalı ve göz alıcı otomobiller her zaman yurt dışında olacak diye bir kural yok 🙂 Ülkemizde de çok sayıda lüks otomobilleri görüyoruz. eğer bu otomobilleri bulunduğunuz bölgede pek görme fırsatınız yoksa Araba Severler hesabını takip ederek yerli lüks otomobilleri her gün görebilirisiniz.

instagram.com/arabaseverler adresin araba severler hesabını takip edebilirsiniz.

arabaseverler

4 – @aldric_a

Listemizde bir araba fotoğrafçısı daha var. Fakat bu sefer ki zenginlik ve lüks yaşam denince akla ilk gelen ülke Dubai’den. Aldric isimli kullanıcı Dubai sokaklarının birbirinden pahalı otomobillerini fotoğraflayarak takipçileriyle paylaşıyor.

Milyon dolarlık otomobilleri instagram.com/aldric_a adresinden takip ederek hayallerinizi süsleyen otomobilleri görüntüleyebilirsiniz.

aldric_a

5 – @carrejant

Bu muhteşem hesapların sonuna kendi Instagram hesabımızı ekleyelim diyerek listemizi sonlandıralım 🙂 Çok fazla takipçimizin olmadığı ama bir birinden özel tasarımlı jantlarımızı paylaştığımız hesabımızı instagram.com/carrejant adresinden takip ederek bizleri mutlu edebilirsiniz 🙂

carrejant